KONST / Litografier / Färglitografi 17088072
nr 1708 8072
Vassilis Sperantzas
(f. 1938), Grekland
Kvinnor. Signerad, numrerad 81/140. Färglitografi. Bladets mått: 51x66 cm, yttermått inklusive ram: 71x87 cm
Vassilis Sperantzas, konstnär född 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 juni 2025
kl 18:23:52
5/6 19:21:04